SEKİZ

MİMARLIK

MÜHENDİSLİK

HAKKIMIZDA

20190708_124711.jpg

Şirketimiz,  İstanbul Akasya Acıbadem AVM ve Yaşam Kompleksi gibi bir çok üst düzey projelerde yer almış olan Yönetim Kurulu Başkanımız İnşaat Mühendisi Özgür İLBAY tarafından 8 Ekim 2016'da uzun yaşam şehri olarak bilinen Aydın'ın Nazilli ilçesinde faaliyete geçmiştir.

Sekiz Mimarlık Mühendislik A.Ş.'nin sektördeki diğer firmalardan farkı nelerdir?

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."  

 

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 

 

"Kalite'den Asla Taviz Vermiyoruz." 

 

Sekiz Mimarlık Mühendislik olarak verdiğimiz tüm hizmet kalemlerinde kaliteden asla taviz vermiyoruz çünkü biliyoruz ki yaptığımız her iş bizim referansımızdır.⠀⠀

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

 

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden projelerimizi plan ve programında yürütürken çıkan sorunlar karşısında   "bahaneler" değil  mühendisliğin var olma sebebi olan "çözümler"  üretiyoruz.

 

"Disiplinli ve Programlı ve Şeffaf Çalışıyoruz."

 

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde Disiplinli ve Şeffaf  olmalısınız. Müşterimizle, iş yaptığımız firma ve her birey ile yapılacak işleri, şartları ve koşulları ile beraber karşılıklı olarak kâğıda dökerek şeffaf çalışıyoruz.

 

 

İNŞ. MÜH. ÖZGÜR İLBAY

SEKİZ MİMARLIK MÜHENDİSLİK A.Ş.

YÖNETİM KURULU BŞK.